Registrácia do CLUBu Therma****

Členstvo v Club Therma je vašou vstupenkou za relaxom so zľavou.

Ako sa môžete registrovať do klubu a získať členskú kartu?
Členskú kartu CLUB Therma môžete získať veľmi jednoducho a úplne zadarmo. Ak ste za posledných 12 mesiacov boli u nás na pobyte v trvaní minimálne dvoch nocí, môžete požiadať o registráciu. V prípade Vášho záujmu o získanie členskej karty nás prosím kontaktujte mailom na adrese marketing@therma.sk. Uveďte prosím číslo vašej online rezervácie (ak ho ešte máte), prípade termín pobytu (v systéme si vás jednoducho dohľadáme, údaje sa však musia zhodovať).

Aké výhody mi poskytuje členská karta?
Vďaka členskej karte máte nárok na zľavu 10% z cien všetkých pobytových balíkov.

Je platnosť členskej karty časovo limitovaná?
Platnosť členskej karty Club Therma nie je nijako limitovaná, od momentu jej získania si zľavu môžete uplatniť pri každej online rezervácii pobytu.

Ako si uplatním zľavu?
Zľavu je možné uplatniť len pri online rezervácii pobytu. Pre uplatnenie zľavy je potrebné vložiť Promo kód, ktorý vám bude doručený s vašou členskou kartou. Prokód sa mení každý rok. Nový Promo kód zasielam emailom na adresu zadanú pri registrácii.POBYTOVÉ
BALÍKY
Rezervovať priamo sa oplatí,
garancia najlepšej ceny!
Cenová kalkulácia tu.

Ak si želáte, pošleme Vám vždy správu s novými akciovými ponukami

Meno:*
E-mail adresa:*
* Súhlasím so spracovaním mailovej adresy, a to za účelom zasielania newlettera.Odoslaním spoločnosť THERMA, a.s., Priemyselná 4, Dunajská Streda, IČO: 314 23 213 spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Viac informácií v "ochrana osobných údajov".